Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Katrine Robsøe

Medarbejdere

Agathe Engell

PA for Jens Rohde

Tlf.

Agathe.Svarre.Engell@ft.dk

Amalie Thilde Petersen

PA for Zenia Stampe

Tlf. 61 62 41 21

rvamtp@ft.dk

rvamtp@ft.dk's picture
Christian Lautrup Ytting

PA for Kathrine Olldag

Tlf. 3337 4795

Christian.Lautrup.Ytting@ft.dk

David Aurvig

Kommunikationschef

Tlf. 6162 3610

rvdava@ft.dk

David Aurvig's picture
David Schou

Semesterpraktikant

david.schou@ft.dk

Emil Moselund Østergaard

PA for Martin Lidegaard

Tlf. 6162 5970

emil.oestergaard@ft.dk

Eva Tingkær

Souschef

Tlf. 6162 4026

eva.tingkaer@ft.dk

eva.tingkaer@ft.dk's picture
Helle Bøye Christensen

Layout

Tlf. 3337 4778

rvhebc@ft.dk

rvhebc@ft.dk's picture
Jens Gjesse Hansen

Digital medarbejder

Tlf. 61 62 54 97

jens.gjesse.hansen@ft.dk

jens.gjesse.hansen@ft.dk's picture
Jesper de Linde

PA for Marianne Jelved

Jesper.Linde@ft.dk

John Bo Northroup

Organisationschef

Tlf. 3337 4753

rvjobn@ft.dk

johnbonorthroup's picture
Karoline Graulund Nøhr

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 5464

rvkagn@ft.dk

rvkagn@ft.dk's picture
Lars Beer Nielsen

Sekretariatschef

Tlf. 61623019

lars.beer@ft.dk

lars.beer@ft.dk's picture
Lisbet Møller Nielsen

Politisk chef

Tlf. 3337 4789

rvlimn@ft.dk

lisbetmoellernielsen's picture
Lonnie Thelander

PA for Morten Østergaard og gruppesekretær

Tlf. 3337 4748

rvloht@ft.dk

rvloht's picture
Magnus Witt

PA for Sofie Carsten Nielsen

Tlf. 61623825

rvmawm@ft.dk

rvmawm@ft.dk's picture
Maja Rimer

Kampagnemedarbejder

Tlf. 6162 5594

majarimer@ft.dk

majarimer@ft.dk's picture
Marie de Stoppelar

Studentermedhjælp

rvmast@ft.dk

rvmast@ft.dk's picture
Martin Pedersen

Bogholder

Tlf. 3337 4763

rvmape@ft.dk

rvmape@ft.dk's picture
Merle Strand Banggaard

På barsel

Tlf. 3337 4770

merle.banggaard@ft.dk

merle.banggaard@ft.dk's picture
Mikkel Kelstrup

Politisk rådgiver for Morten Helveg Petersen

mikkel.kelstrup@ep.europa.eu

mikkel.kelstrup@ep.europa.eu's picture
Philip Rosenholm

PA for Kristian Hegaard

Tlf.

rvphro@ft.dk

Rasmus Francke Harboe

PA for Rasmus Helveg Petersen

Tlf. 6162 5942

rasmus.harboe@ft.dk

Pages