Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Katrine Robsøe

Medarbejdere

Merle Strand Banggaard

På barsel

Tlf. 3337 4770

merle.banggaard@ft.dk

merle.banggaard@ft.dk's picture
Mikkel Kelstrup

Politisk rådgiver for Morten Helveg Petersen

mikkel.kelstrup@ep.europa.eu

mikkel.kelstrup@ep.europa.eu's picture
Philip Rosenholm

PA for Kristian Hegaard

Tlf. 6162 5995

rvphro@ft.dk

philipsrosenholm@hotmail.com's picture
Rasmus Francke Harboe

PA for Rasmus Helveg Petersen

Tlf. 6162 5942

rasmus.harboe@ft.dk

rasmus.f.harboe@gmail.com's picture
Rasmus Grønborg

Organisationskonsulent

Tlf. 33 37 47 58

rasmus.gronborg@ft.dk

rasmus.gronborg@ft.dk's picture
Rikke Johan

Politisk konsulent

Tlf. 6162 5665

Rikke.Johan@ft.dk

rikke.johan@ft.dk's picture
Sabine Dybdahl Christoffersen

PA for Anne Sophie Callesen

Tlf. 6162 5305

sabine.christoffersen@ft.dk

sabine.christoffersen@ft.dk's picture
Sif Johanne Aagaard Sørensen

Organisations – og kampagneudvikler

Tlf. 3337 4762

rvsifs@ft.dk

sifjohanneaagaard's picture
Signe Nissen Pedersen

PA for Andreas Steenberg

Tlf. 33374739

signe.nissen@ft.dk

signe.nissen.pedersen@gmail.com's picture
Sofie Råberg Mikkelsen

PA for Katrine Robsøe

Tlf. 3337 5500

Sofie.Mikkelsen@ft.dk

Sofie.Mikkelsen@ft.dk's picture
Stina Hald

Digital projektleder

Tlf. 3337 4772

rvstha@ft.dk

stina.hald's picture
Svend Elberg Thomsen

Politisk konsulent

Tlf. 61 62 54 83

svend.thomsen@ft.dk

svendethomsen@gmail.com's picture
Xenia Due

Semesterpraktikant

xenia.due@ft.dk

xenia.due@ft.dk's picture